[16.05.2023] GTABG NEWS

Всякакви новини около сървъра ще се добавят в този раздел.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

[16.05.2023] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » ср ное 03, 2021 11:06 pm

Тази тема е направена с цел в нея да бъдат публикувани всякакви новини, новости, наказания, малки ъпдейти и т.н., свързани със сървъра, тъй като доста от играчите остават с впечатление, че например дадени играчи или банди остават без наказани, защото доста хора ми се оплакват в скайп, когато например някой влиза от няколко никнейма и аз съответно вземам необходимите мерки, но няма как да разбере целия сървър за това и именно затова повечето играчи си остават с впечатление, че нищо не се прави срещу нарушителите. Затова една от целите на тази тема ще е именно тази, за да се информирате добре какви мерки са взети срещу дадени нарушители. Още веднъж повтарям, че тази тема ще се използва за информиране на играчите по всякакви неща, свързани със сървъра. За всеки ден ще публикувам ново мнение в тази тема, ако имам да споделя някаква важна информация с играчите и заглавието на темата ще се променя с текущата дата, в която е било обявено нещо ново, затова може да я следите редовно.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [03.11.2021] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » ср ное 03, 2021 11:07 pm

03.11.2021

  • Доста от играчите са останали с впечатление, че предложенията във форума не се преглеждат. Само и единствено аз преглеждам предложенията във форума и го правя рядко, когато събирам някакви идеи за ъпдейти, но всяко едно предложение бива прегледано от мен, дори и да не съм написал мнение върху него, така че не си мислете, че пускате предложения напразно и те не се гледат. По принцип не пиша мнения по темите за предложенията, защото отнема време едно по едно, ако почна да обяснявам във всяка тема защо приемам или не приемам дадено предложение. Ако дадена тема е заключена и на нея НЕ пише [ОДОБРЕНО] това значи, че предложението е отхвърлено и имате право да ме попитате на скайп gta.mike защо съм го отхвърлил, ако се интересувате. А ако темата е заключена и на нея пише [ОДОБРЕНО], значи че предложението е одобрено и ще бъде направено, но не мога да ви гарантирам дали в следващ ъпдейт или някой друг. По принцип при ъпдейт на нова версия, повечето от ъпдейтите са дошли именно от предложенията, ако някой е забелязал. А това дали ще одобря дадено предложение или не, преценявам аз. Има някои предложения, които многократно са предлагани и съм против тях. Други пък са направени с цел да се печелят повече EP и пари, което не е окей за мен, защото има предостатъчно начини за печелене на EP и пари. В някои случаи обаче се колебая дали да одобря дадено предложение или не и тогава гледам мненията по темата. Затова всяко мнение на играч по дадено предложение е в полза, така че и това имайте в предвид. Винаги си пускайте предложенията във форума, а не ми ги давайте по скайпа.
  • За месец Октомври, бандата Peaky Blinders е дисквалифицирана заради действията на главния лидер bs.Schweinsteiger. и по този начин бандата не участва в класацията. Затова TOP 3 заемат съответно Thug, Ballas и Cripz. Нарушенията на bs.Schweinsteiger. са доста, но до дисквалифициране най-вече се стигна заради това, че е хванат с Wall Hack, който постоянно използва за превземане на териториите, както и многократната му игра с много никнеймове, като някои от тях бяха одобрени нарочно от администратор, който има права за одобряване. В последствие администратора е с отнети права за одобряване. Също така bs.Schweinsteiger. няколко пъти е бил банван за Troll Hack, с който най-вероятно е пречел на банди през предни месеци и съответно е вземат TOP-a за територии по нечестен начин.
  • Доста от никнеймовете на играчи, които в момента не играят, а са си оставили акаунтите на друг, са ограничени от това да имат достъп до игра т.е. може само да се логват. Тези мерки са взети поради това, че получавам оплаквания от играчи за това, че бива играно от въпросните акаунти, както и си прехвърлят сумати пари, което според тях не е честно спрямо по НЕ развитите играчи. Такива акаунти са тези на bs.Jimmy, bs.Sector. и т.н. Ако имате подобни оплаквания може да ги споделите на скайп gta.mike
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [17.11.2021] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » ср ное 17, 2021 10:50 pm

17.11.2021

  • В края на всеки месец наградите от територии, клан точки и класациите от /top се раздават, когато съответния играч ми пише на скайп gta.mike за да му дам наградата. Всеки има срок от една седмица, считано от първо число на новия месец за да ми пише и да си получи наградата. Ако не ме потърсите за вашата награда в дадения срок, това най-вероятно означава, че не се интересува от нея и няма да може да я получите след изчитане на срока. Същото важи и за наградите от томболите, като срока отново е една седмица след изтеглянето на томболата.
  • Всеки един играч, ако смята че неговия бан е неправилен или е получил неправилно предупреждение, с което акаунта му е бил блокиран, тогава има право да потърси мен на скайп gta.mike за да му реша проблема, в случай че някой от администраторите се бави с преглеждането на неговата тема, а играча чака от доста време. Това важи само за ситуациите, в които играча поради някаква причина няма достъп до сървъра с неговия никнейм поради наказание и не може да играе (в случая или е баннат или е блокиран). Също така в отделни случаи може да ми се пише и директно за оплаквания срещу банда или клан, които злоупотребяват и това ще им даде възможност да спечелят награда, а няма администратор, който да прегледа темата навреме.
  • Въвежда се временно ограничение за продаване на пари в играта, тъй като по-развитите играчи в сървъра, които събират по няколко милиарда развалят по този начин статистиката на по-неразвитите играчи като им продават по 1-2 милиарда пари в играта и по този начин те по-лесно се развиват. В момента може да се прехвърлят до максимум $100,000,000 на играч и също така след като един играч прехвърли пари на друг играч по какъвто и да е начин, той може чак след 1 час да прави ново прехвърляне на пари в играта. Ако някой се опитва да прави злоупотреби по някакъв начин и прехвърля по $100,000,000 няколко пъти през час, ще му бъдат нулирани парите в играта от всички негови никнеймове, а при системно нарушение на това правило, може да се стигне до по-сериозни наказания. Също така командата /hitman вече може да се използва през 3 минути с цел да няма спам чрез самата команда. Ако искате да прехвърлите повече от $100,000,000 поради някаква причина, която НЕ касае продажба на пари в играта като например да си продадете къщата, бизнеса, офиса или друга причина за повече от тази сума, тогава се обръщайте към мен на скайп gta.mike за осъществяване на тази сделка. В противен случай, ако правите няколко прехвърляния през час, може да бъдете накзани. Затова, когато има сделки за суми, по-големи от $100,000,000, пишете на скайп gta.mike
  • Рестартирани са предметите, като са измислени нови предмети и са сложени на нови места. Този път предметите са част от някоя мисия в играта GTA San Andreas т.е. предмета се появява на дадено място по време на мисия или по време на cutscene на мисията. Не е задължително да се намират на точното място, където са в мисия. Може някои да са в близост до мястото, но не повече от 30 метра някъде. Ако познавате добре мисиите на играта, това ще ви помогне да се ориентирате къде се намират въпросните предмети.
  • Добавена е команда /answer, в която ще се добавят въпроси с опции, когато има допитвате до играчите. Това допитване ще цели да се провери мнението и вота на играчите какво мислят по дадения въпрос и по този начин екипа да може да прецени какво решение да се вземе по дадената тема. НЕ е задължително повечето брой гласове за дадения отговор да потвърждават, че това решение ще бъде взето окончателно. Ако вота е колеблив и НЕ е категоричен, тогава няма как да се вземе на 100 % впредвид отговора с повечето гласове. В момента са пуснати два въпроса в командата и всеки един отговор на играч е от значение. Затова гласувайте с командата /answer. Гласуването ще продължи една седмица до другия четвъртък включително. Уточненията към двата въпроса са написани точно и ясно в самата команда /answer, така че ги прочетете ВНИМАТЕЛНО преди да гласувате за да няма излишни въпроси.
  • В следващите дни ще има нови ъпдейти по сървъра, както от наши идеи, така и от вашите одобрени предложения. Също така от тази седмица започват загряващите DM турнири, а в началото на другия месец започват и турнирите за "най-добър" за клан, банда, двойка и играч. Следете форума за да се запишете за турнирите. Също така не забравяйте да се записвате и за седмичните турнири, тъй като това ви дава шанса да печелите всяка седмица награди като пари в играта, Level, EP Skill или Money Skill, а и самите турнири са забавни.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [01.12.2021] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » ср дек 01, 2021 1:15 am

01.12.2021

  • От този месец търфовете и графитите ще се рестартират през 2 седмици. Решението беше взето след като се проведе гласуване в сървъра и избора за 2 седмици събра най-много гласове, в сравнение с останалите 2 избора, които са назад с около 15 гласа пред първото място. Останалите два избора имат почти еднакъв брой гласове, като избора за 1 месец (както си беше) остана с 2 гласа назад от избора за 1 седмица. Разликата от 15 гласа между първото и второто място не е чак толкова убедителна, но при положение, че разликата между второто и третото място е само 2 гласа, не смятам, че има нужда от повторно гласуване. Затова нека да видим как ще протече играта, ако териториите и графитите се рестартират през 2 седмици, тъй като това ще даде по-голяма възможност и стимул на останалите банди да се намесват по-убедително в надпреварата за първото място, защото обикновено става така, че някоя банда в първите няколко дена заемат първото място и до края на месеца останалите банди се отказват да се състезават за първото място. Също така бандата от първа група, която обикновено няма какво да прави, след като се превземат всичките територии и графити, няма да и се налага да чака цял месец за да се освободят териториите и графитите, а през 2 седмици смятам, че е добър и достатъчен период, в който да има постоянно свободни територии и графити, които да се завземат и надпреварата да стане по-интересна. Сега да поясня кога точно ще става рестартирането и какви ще са наградите. За да не се развали логиката на рестартиране, на която са свикнали играчите, рестартирането на територии ще се провежда 2 пъти в месеца. Първото рестартиране ще е на 1-во число от месеца и надпреварата ще продължи до 15-то число от месеца включително. На 16-то число от месеца ще е второто рестартиране на територии и графити и тогава бандите ще получат своите награди за периода от 1-ви до 15-ти, като наградите ще са наполовина (25 каса за първо място, 12,50 каса за второ място и 5 каса за трето място). Надпреварата от второто рестартиране ще продължи до последното число от месеца включително. И така на 1-во число от новия месец, бандите ще получат наградите си за предходния месец в периода от 16-ти до последния ден от месеца, като те отново ще се същите наполовина и като се сумират общо наградите се получава наградата, която всяка банда получаваше за цял месец т.е. промяна по наградите и регламента общо взето няма, просто 2 пъти в месеца ще се рестартират териториите и графитите, а не 1 път, както беше преди. Повтарям още веднъж, че това се отнася само за териториите и графитите. Това НЕ засяга клан точките и класациите от командата /top, те ще си се рестартират всеки месец, както са си. Колкото до настоящите рекорди по територии и графити, които са правени за цял месец, се обсъжда все още какво ще се прави с тях.
  • Относно гласуването за рестартиране на статистиката, все още се обработват резултатите и когато има окончателен отговор ще бъде обявен в тази тема. Това отнема време, защото НЕ съм убеден, че всеки, който е гласувал, знае за какво всъщност е гласувал, тъй като виждам играчи, които явно все още си мислят, че платените им неща и те ще бъдат рестартирани, а точно и ясно беше обяснено, че такова нещо няма. Някои просто натискат някакъв отговор без да са прочели написаното. Затова ще помоля, за да стане по-бързо, играчите, които са дали, че НЕ желаят да се рестартира статистиката да ми пишат на скайп gta.mike за да кажат защо са дали този избор за да съм убеден, че знаят всичко.
  • Мисиите на бандите от този месец ще се рестартират всеки месец, като наградата за бандата на първо място в класацията по мисии ще получава изброените бонуси по-долу за целия следващ месец. Класацията може да се следи от командата /fmissions, а чрез /checkfmissions може да видите какви са мисиите за изпълняване на всяка банда. Имайте на впредвид, че наградата за първо място все още не е окончателна и може да има промени и добавени нови неща по нея, тъй като все още се обмисля каква да е точно. Ето и бонусите, които ще получи бандата на първо място в края на месеца:
    • 30 секунди по-малко време за Turf (ако бандата е първо място и по графити това НЕ значи, че времето ще и е свалено с още 30 секунди)
    • 1 EP и $10,000 на Payday
    • 10 покани повече за всяка седмица
    • Очакват се още бонуси или промени по текущите
  • Играчите, които имат много пари в играта и няма какво да ги правят, могат да дават по $400,000,000 на мен и аз да им дам 2,50 каса. За тази цел ми пишете на скайп gta.mike. Обмислят се и други варианти, с които играчите с много пари да могат да имат стимул да си харчат парите в играта за нещо.
  • Много от администраторите, когато са 3/4 админ предупреждения и имат оплакване, с което евентуално ще получат 4-то админ предупреждение и ще си загубят правата, са свикнали модератора да ги предупреждава предварително, че ще получат 4-то наказание и да ги изчаква в определен срок, в което те да си платят админ предупреждението за да не си загубят правата. Това по принцип го правеше Infamous по негово желание, това не е било мое решение за даване на отсрочки. Затова от сега предупреждавам, че по принцип нямате право да получавате отсрочки за махане на админ предупреждение, в случаи че сте 3/4 и ще получите 4-то админ предупреждение. Тези админ предупреждения са с цел некоректните администратори, които са събрали достатъчно предупреждения, да губят автоматично админ правата си, както е описано в правилата на сървъра, а не да ви чакаме да си платите едно админ предупреждение понеже сте били 3/4 наказания. Затова, още един път повтарям, когато си изгубите админ правата от 4/4 админ предупреждения няма да приемам оправдания от сорта на "ама Infamous преди ме изчакваше да си платя едно админ предупреждение, когато съм 3/4 наказания" и т.н. Единственият вариант от 4/4 да се върнете на 3/4 е, ако админ предупреждението ви е било грешно и сте загубили некоректно администраторските си права.
  • Всеки, който е администратор в сървъра, е добре при всяко наказание, което той слага (Ban, Kick, Admin Jail или Warn) да се е сдобил с доказателство за нарушението на играча под формата на снимка или клип, с което да може да се защити, ако евентуално наказания играч се оплаче и възникне някакъв спор, защото често някои играчи го правят с цел хейт, макар и да знаят, че са виновни и по този начин администратора ще може да се защити, а другия играч ще отнесе предупреждение за опит за хейт чрез оплакване.
  • Тази седмица ще има общо 3 турнира - седмичния турнир Vehicle List и два DM турнира за най-добър клан и най-добра банда за 2021 година. Темите са закачени във форума, затова се записвайте. Наградите за DM турнирите са каса. След тези турнири следващата седмица се очаква и DM турнира за най-добра двойка, а по следващата седмица и DM турнира за най-добър играч.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [09.12.2021] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » чет дек 09, 2021 10:18 pm

09.12.2021

  • Рестартирани са предметите, като някои от тях са нови предмети и всички са сложени на нови места. Срещу името на всеки предмет в /myitems в скоби е изписано конкретно място, на което се намира дадения предмет. Мястото е описано само с инициали т.е. например LSPD = Los Santos Police Department. Всичките места са от играта т.е. няма места, които да са измислени от самия сървър като например тези от /gps командата. Запомнете, че този път жокерите в скобите НЕ описват градове, райони или села (както беше в един от преднишните пъти), а описват конкретни места от играта. Целта е с вашите знания да се досетите кое е това място и така ще разберете къде ориентировъчно се намира предмета. Някои от места са по-обемни, други не чак толкова, но предметите се намират около тях и са на НЕ повече от 30 метра. Възможно е конкретното място да се среща няколко пъти на картата, така че трябва да огледате всичките места. Предметите НЕ може да се намират в интериори или във вода.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [15.12.2021] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » ср дек 15, 2021 11:27 pm

15.12.2021

В края на всеки месец първата банда по брой отключени мисии ще получава награда за следващия цял месец.

Окончателната награда е следната:
  • 1 EP и $10,000 на Payday
  • 10 покани повече за INVITE всяка седмица
  • Минус 30 секунди по-малко Turf време (ако бандата е вече първо място по графити, тогава НЯМА да получи още 30 секунди по-малко)
Има още един бонус, който се определя от броя мисии, които е отключила бандата:
  • От 1 до 29 мисии получава 50 % шанс при стартиране на Turf да НЕ получи звезди т.е. TPD да не се меси във въпросния Turf, който са стартирали.
  • От 30 до 49 мисии получава превозно средство Sea Sparrow, което може да се кара САМО от лидерите на бандата и може да се използва САМО за защита на Turfs.
  • При 50 мисии получава превозно средство Hunter, което може да се кара САМО от лидерите на бандата и може да се използва САМО за защита на Turfs.
Последният бонус от наградата е само тестов и подлежи на промяна, ако се прецени, че това по някакъв начин разваля играта на играчите или броят мисии е труден за постигане.
Потребителски аватар
DINKOO
Модератор
Модератор
Мнения: 597
Регистриран: пон мар 21, 2016 7:41 pm
Име в играта: [BS]DINKOO & INFAMOUS
Пол: Мъж
Контакти:

Re: [20.07.2022] GTABG NEWS

Мнениеот DINKOO » ср юли 20, 2022 8:28 pm

20.07.2022

Промени за новите играчи в сървъра:

  • Играчите с Player Level 1 вече могат да пишат в чата.
  • Играчите с Player Level 2 вече могат да играят мини игрите в сървъра.
  • Играчите с Player Level 3 вече могат да напускат VIP бандата.
Промени за всички играчи в сървъра:

  • За летният сезон е направено да може да се атакуват територии денонощно.
  • Вече бандите в трета група също ще получават звезди при стартиране на атака на територия, следователно играчите от Telnet Police Department вече могат да ги спират.
Изображение
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [02.09.2022] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » пет сеп 02, 2022 6:22 pm

02.09.2022

Повечето неща, които са написани, вече ги знаете, но не ги бях обявявал официално в тема във форума, затова ги пиша тук:

  • Играч с Admin Level 3 права вече може да вкарва в Admin Jail-a играч с Admin Level 4 права.
  • Вече ще изписва на всички играчи, когато банда стартира Turf срещу друга банда.
  • В залата на UGH няма да важи ограничението за даване на пари чрез командата /epay
  • Лимитът за членове в дадена банда вече е 15 играча.
  • Намалено е Turf времето на TPD на 7 минути, което е максималното възможно Turf време за банда. Също така през деня не се изисква TPD да имат 5 играча онлайн за да стартират Turf.
  • Добавена е Admin Jail опция за лагване на Turf, която се ползва, когато даден играч лагва на Turf и пречи на играта на останалите. Администраторът, който прилага тази команда, е препоръчително да прави клип как самия играч лагва. Играчите, които играят от чужбина и имат проблем с лагването, да ми пишат на скайп gta.mike за да се разберем какво може да се направи по въпроса.
  • Вдигнати са печалбите на Jobs.
  • Намалени са DF точките на 300 за запазване на DF-то за следващия месец на даден играч.
  • Вече при даване на пари чрез /epay до $1,000 максимум няма да се налага изчакване от 1 час за ползване на командата отново.
  • Командите за телепорт до VIP базата и градовете вече няма да изискват Heal, Wanted Level и таймер за да може новите играчи да ги ползват по всяко време.
  • Вече играч с Level 1 ще може да пише в главния чат, а от Level 2 ще може да участва в мини-игри. Също така играчите директно от Level 1 ще могат да излязат от VIP бандата, ако искат.
  • Направено е при мърдане да може да се приема дуел.
  • Оправено е, когато се играе от телефон, да може да се сменя скина на играча.
  • Добавени са две нови платени услуги. Първата представлява 3D текст, закачен на играча, който може да се откача/закача, да се сменя самия текст, да се сменя цвета на текста, да се оцветява всяка буква с различен цвят, да се променя дистанцията на видимост, да се избира дали да се вижда през обжекти и да му се сменя позицията къде точно да се показва върху играча. Когато играч разполага с тази екстра, при влизане в сървъра по подразбиране няма да му е закачен VIP текста. Другата платена услуга е билборд с надпис, като двете неща могат да се поръчат отделно. Билбордът може да се мести, да му се променя текстурата на всяка част или да се оцветява в друг цвят. Също така НЕ е задължително да си поръчвате точно билборд, може да е и друг обжект. А текстът може да се мести, да му се променя съдържанието и цвета, да се оцветява в различен цвят буква по буква, да му се променя шрифта и размера, както и дали да е удебелен самия текст. Вие си избирате колко да е голямо пространството за писане на текст, също така и колко реда искате да поръчате за писане на текст. Всички направени промени по 3D текста, билборда или текста се запазват и НЕ се налага отново да ги прилагате.
  • Вече 3-та група ще получават звезди при стартиране на Turf, като това може да бъде променено, ако се прецени, че TPD са станали твърде силни.
  • Когато прилагате командата /explode върху даден играч, действието на командата ще се вижда само в определения Virtual World, в който е играча.
  • В командата /mykasa вече е маркирано коя каса сте спечелили.
  • Вече ще може да прехвърляте до $500,000,000 чрез командата /transfer
  • Актуалиализирана е командата /records като са добавени нови рекорди и категории.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [15.09.2022] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » чет сеп 15, 2022 10:30 pm

15.09.2022

  • Направено е, когато целиш TPD играч в предаване да НЕ ти слага звезда.
  • Вече, когато има стартиран Turf, няма да може да се използва RPG, независимо дали си очертанията на Turf-a или не. Само единствено ще може да се ползва RPG-то, ако си в интериор. Това е направено с цел играчите да НЕ могат отстрани да целят с RPG останалите играчи, които са в Turf-a.
  • Вече НЕ може да се бие или натиска ENTER в предаванията за да не пречи никой на останалите играчи.
  • Командата /adminskype е променена на /team и е актуализирана информацията в нея за екипа на сървъра.
  • Командата за теглене на томболата е актуализирана, като директно ще изписва кой играч е изтеглен, на кое място и каква награда получава.
  • Вдигнат е лимита на /giveep до 50 EP максимум. Също така е добавена команда /givemoney до $5,000,000 максимум, с която да може да се раздава пари в играта като награда от евента. Евент администраторите НЕ трябва да прекаляват с правенето на евенти и даването на много награди. Също така са забранени всякакви злоупотреби с командите.
  • Направено е да се чака една минута за стартирането на мини-игрите Memory, Climbing и Catch.
  • Увеличен е максималният залог в еврофутбола на $1,000,000.
  • Добавено е в командата /fmissions да изписва коя банда е спечелила класацията за предния месец по най-много отключени мисии и съответно да изписва какви бонуси са получили играчите.
  • Мисията на бандите за спечелване на седмичен турнир е временно премахната, тъй като в момента няма седмични турнири. На нейно място е сложена нова мисия, която гласи, че трябва да спечелите 50 пъти каса от предавания.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: [06.11.2022] GTABG NEWS

Мнениеот [BG][NCS]Mike » нед ное 06, 2022 7:24 pm

06.11.2022

Добавена е нова опция, с която играчите да могат да си запазват къщата, бизнеса или офиса за седмицата. Те трябва да прекарат 56 часа в сървъра за цяла седмица за да им се запазят нещата, което се пада по 8 часа на ден т.е. тези 56 часа могат да ги направят дори и ако са AFK в сървъра. Така вече играчите имат два варианта, с които да си запазват нещата: 10 часа игра и 35 часа прекарване ИЛИ 56 часа прекарване в сървъра. За тази седмица НЯМА да има освобождаване на къщите, бизнесите и офисите за да може играчите да се възползват от новата опция за запазване, а и също така за тези, които НЕ могат да влизат в момента в сървъра. Също така се дава шанс на играчите, които вече са с освободена къща, бизнес или офис да им се върнат нещата дори и да са заети вече, като това може да стане като пишете на скайп gta.mike или дискорд [BG][NCS]Mike#1059 и дадете реална причина, поради която НЕ сте могли да направите изиграните часове и вече на място ще се прецени дали да ви се върнат нещата.

Ето и няколко промени като повечето неща, които са написани, най-вероятно вече ги знаете, но не ги бях обявявал официално в тема във форума, затова ги пиша тук:

  • Добавени са входове в SF и LV за UGH интериора. Също така е направен сейф в интериора, в който може да залагате пари от играта чрез /ughpay и водещите да разпределят печалбата със заложените пари.
  • Командата /pj е ъпдейтната, като са добавени всички възможни Paintjobs на коли и е добавена опция за премахване на Paintjob-a.
  • Направено е при използване на /houseid и /bizid да изписва дали къщата или бизнеса са направени по поръчка.
  • Вдигнат е лимита на бандите на 16 члена. Така бандите ще разполагат с общо 15 места за играчи + 1 място за главния лидер.
  • Secret постижението вече е оправено.
  • Премахнати са командите /dslay и /eslay и е направено играчите в евент да НЕ ги kill-ва за Drive-By.
  • Вече командата /changeskin и анимациите няма да може да се ползват за постижението при изчакване на най-високата точка в играта.
  • Командата /inventory е направена да се показва в диалог и също така бомбите в играта вече ще ги изписва там.
  • Вече не може да се използват /buyhouse и /buybiz, ако къщата или бизнеса се намират в територия, в която има Turf за да се избегне играчите да НЕ ползват House или Biz Spawn в територията за по-лесно предвижване.

Върни се в “Новини”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта