ВАЖНО: Размяна и продажби на акаунти и забравени пароли

Ако си бил измамен можеш да пуснеш тема в този раздел.
Потребителски аватар
Osama
Хостер
Хостер
Мнения: 125
Регистриран: съб фев 20, 2016 7:04 pm
Местоположение: Велико Търново
Име в играта: [TPD]admin
Пол: Мъж
Контакти:

ВАЖНО: Размяна и продажби на акаунти и забравени пароли

Мнениеот Osama » нед фев 21, 2016 10:46 am


I. Забраняват се всякакви продажби или размени на акаунти.

1.Всеки който реши, че иска си даде паролата на някого го прави на своя отговорност и ние не сме длъжни да му връщаме акаунта.

2. Играч ако си забрави паролата или му я вземат по някакъв начин ( ИЗМАМА,RAT и т.н.) може да си възстанови паролата само и единствено ако има /SETGSM на акаунта си и изпрати смс.

II. Забравена парола или откраднат акаунт.

1. Всеки играч може да си сложи телефон към акаунта с командата : /setgsm
Пример: /setgsm 0876 543 210

2. В случай когато играч си забрави паролата или му я откраднат по някакъв начин може да си я възстанови само с изпращане на СМС на стойност 2.40 от GSM номера който е сложен към АКАУНТА МУ!!! При проверка от моя страна на GSM-а сложен към акаунта и GSM номера от изпратения смс ако те съвпадат аз възстановявам паролата на играча който ми пише за това!

3. Skype за връзка genadi_di при забравена парола на акаунт със /SETGSM , а ако нямате сетнат такъв телефон или изпратен смс няма смисъл да ми пишете в skype.

4. Няма никакво значение дали съм ДОБАВЕН в разговор/чат или друг АДМИН присъства! НЕ НОСИМ ОТГОВОРНОСТ ЗА ТОВА, ЧЕ САМИ СТЕ СИ ДАЛИ ПАРОЛАТА ИЛИ СА ВИ Я ВЗЕЛИ ЗАРАДИ ВАШЕ БЕЗХАБЕРИЕ.

III. Смяна на /SETGSM номер на вече сложен такъв.

1. Ако един играч си е сложил GSM към АКАУНТА и иска да го смени трябва да следва следната процедура.

1.1. Изпраща си смс от съществуващия номер към акаунта
1.2. Свързва се с мен в skype:genadi_di
1.3. Ако номерата съвпадат от смс-са и акаунта ми казва какъв нов GSM номер да му сложа към АКАУНТА

IV. Купуването/продаването и размяната на никове е строго забранена и се наказва с бан и за двете страни, както и блокиране на никовете
Изображение
Изображение

Върни се в “Оплаквания за измами”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта