Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein [Winner: [NCS]Pein 0:5]

Потребителски аватар
Marm
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран: чет сеп 29, 2016 10:45 am
Име в играта: Pein
Пол: Не е посочен

Re: Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein

Мнениеот Marm » съб окт 22, 2016 1:02 pm

Не виждам къде е проблема, лигата е да се докаже кой е най-добрият стънтер, ако евентуално стигна до финала и победя, не виждам причина Мике да даде разрешение на този който е станал втори да има [NCS] пред ника си в случай че го е впечатлил. Какъв е проблема със стънта ми? Един стънт трябва да е атрактивен, да се харесва на зрителя без значение дали е лесен. Има супер трудните стънтове които изглеждат смешни в сравнение с някои които се правят за по час-два.
Потребителски аватар
[SB]LightninG_
Потребител
Потребител
Мнения: 30
Регистриран: вт юни 21, 2016 2:38 pm
Име в играта: [BG][DM]FrozeN.
Пол: Мъж

Re: Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein

Мнениеот [SB]LightninG_ » съб окт 22, 2016 1:16 pm

Marm написа:Не виждам къде е проблема, лигата е да се докаже кой е най-добрият стънтер, ако евентуално стигна до финала и победя, не виждам причина Мике да даде разрешение на този който е станал втори да има [NCS] пред ника си в случай че го е впечатлил. Какъв е проблема със стънта ми? Един стънт трябва да е атрактивен, да се харесва на зрителя без значение дали е лесен. Има супер трудните стънтове които изглеждат смешни в сравнение с някои които се правят за по час-два.

много добро изказване за мен ти си си най добрият ;с те ти завиждат
Изображение
Потребителски аватар
Stoeff_
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран: нед фев 28, 2016 10:54 pm
Пол: Мъж

Re: Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein

Мнениеот Stoeff_ » съб окт 22, 2016 2:02 pm

Taxi Boost стънта не мога да го направя, признавам си. Това е труден стънт и заради това съм гласувал за Pein.
Потребителски аватар
easyv3
Потребител
Потребител
Мнения: 25
Регистриран: вт мар 01, 2016 1:33 pm
Име в играта: brt.easyv3
Пол: Не е посочен

Re: Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein

Мнениеот easyv3 » съб окт 22, 2016 5:47 pm

Marm написа:Не виждам къде е проблема, лигата е да се докаже кой е най-добрият стънтер, ако евентуално стигна до финала и победя, не виждам причина Мике да даде разрешение на този който е станал втори да има [NCS] пред ника си в случай че го е впечатлил. Какъв е проблема със стънта ми? Един стънт трябва да е атрактивен, да се харесва на зрителя без значение дали е лесен. Има супер трудните стънтове които изглеждат смешни в сравнение с някои които се правят за по час-два.


Той иска да каже,че дори и да спечелиш за теб това няма да е като награда, поне аз така го разбирам..
Потребителски аватар
Marm
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран: чет сеп 29, 2016 10:45 am
Име в играта: Pein
Пол: Не е посочен

Re: Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein

Мнениеот Marm » съб окт 22, 2016 7:32 pm

Аз главно участвам не заради награда или нещо подобно, а просто за да си правя кефа. Последния път когато съм бил в някоя стънт лига е било преди 5 години и половина в Bgsasl3 и за съжаление се разпадна. Както казах, не играя за награда нито искам да я получа, вече казах че според мен, Мике няма да има нищо против да даде [NCS] разрешение на втория ако го е впечатлил. Не разбирам защо това е такъв проблем но никъде в правилата не се спомена че не може да влизам и тъй като ме записаха вече и това е 2рия рунд в който участвам, мисля че дори да Ви се струва грешно, е пак правилно.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein

Мнениеот [BG][NCS]Mike » нед окт 23, 2016 4:54 pm

Гласувам за [NCS]Pein, защото Taxi Boost съм сигурен, че почти никой няма да успее да направи в сървъра и това прави стънта по-труден от този на [NMD]Kn0cKout.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: Round 2: [NMD]Kn0cKout. vs [NCS]Pein

Мнениеот [BG][NCS]Mike » нед окт 23, 2016 4:54 pm

Резултат: 0:5
Победител: [NCS]Pein

[NMD]Kn0cKout. - 0 точки
[NCS]Pein - 5 точки

Върни се в “Архиви”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост