Predlojenie.v3

Потребителски аватар
S.KunAguero11
Потребител
Потребител
Мнения: 9
Регистриран: пет май 19, 2017 6:26 pm
Име в играта: [BG][SK]AG[U]ERO
Пол: Не е посочен

Predlojenie.v3

Мнениеот S.KunAguero11 » съб юни 24, 2017 3:18 am

Ник в играта: [BG][SK]AG[U]ERO
Предложение: Да се премахне сегашния модератор на GTA-BG [TPD]Ivailo. Има много оплаквания, че не си върши работата както трябва и аз съм съгласен с повечето членове на сървъра, тъй като: Не разбира от хакове и оставя банове на играчи които са добри на DM. Разбира се и не проверява форума толкова често и играчите трябва да чакат докато той влезе във самата игра и започне да разглежда. Оставя бановете на играчите във самия сървър, които са го хейтвали, а маха бановете на своите приятели(тъй да ги нарека). Общо взето не само аз съм бил във такава ситуация. Също така не е пускал томбола вече от 2 или 3 седмици във неделя. Би трябвало да се обсъждат бановете но той на мига ги решава и си мисли,че това не се вижда. Заради него повечето олд играчи се раз отиваха и честно да кажа рядко се вижда някой който да обикаля и да се бие със останалите играчи във сървъра. Ако не беше той да стане модератор на сървъра всички олд играчи отново щяха да играят но заради него си казаха, че повече нчма да стъпят в този сървър. Незнам защо как играчите го понасят след като им оставя бановете без причина и защото не разбира от хакове. Бих предложил Нови кандидати за Модератори, които ще си вършат работата както трябва. Следните играчи са [BWD]Icho и [NCP]Coldman. Свидетели на случващото се (целият сървър).
Защо според вас това предложение ще подобри играта: Защото този тъй наречен модератор не си върши работата както трябва и ако се смени модератора ще се върнат много играчи и сървърът отново ще бъде пълен с играчи.
Скайп за връзка:gta.aguero10
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Мнения: 2167
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Пол: Мъж
Контакти:

Re: Predlojenie.v3

Мнениеот [TPD]ivailo » съб юни 24, 2017 3:30 am

viewtopic.php?f=83&t=3355
viewtopic.php?f=84&t=13189
viewtopic.php?f=84&t=13193
Престани да пускаш излишни предложения.

Върни се в “Неодобрени предложения”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта