Predlojenie

Потребителски аватар
S.KunAguero11
Потребител
Потребител
Мнения: 9
Регистриран: пет май 19, 2017 6:26 pm
Име в играта: [BG][SK]AG[U]ERO
Пол: Не е посочен

Predlojenie

Мнениеот S.KunAguero11 » съб юни 24, 2017 12:31 am

Ник в играта: [BG][SK]AG[U]ERO
Предложение: Да се премахне сегашния модератор на GTA-BG [TPD]Ivailo. Има много оплаквания, че не си върши работата както трябва и аз съм съгласен с повечето членове на сървъра, тъй като: Не разбира от хакове и оставя банове на играчи които са добри на DM. Разбира се и не проверява форума толкова често и играчите трябва да чакат докато той влезе във самата игра и започне да разглежда. Оставя бановете на играчите във самия сървър, които са го хейтвали, а маха бановете на своите приятели(тъй да ги нарека). Общо взето не само аз съм бил във такава ситуация. Също така не е пускал томбола вече от 2 или 3 седмици във неделя. Бих предложил Нови кандидати за Модератори, които ще си вършат работата както трябва. Следните играчи са [BWD]Icho и [NCP]Coldman. Свидетели на случващото се (целият сървър).
Защо според вас това предложение ще подобри играта: Защото този тъй наречен модератор не си върши работата както трябва и ако се смени модератора ще се върнат много играчи и сървърът отново ще бъде пълен с играчи.
Скайп за връзка:gta.aguero10
Последна промяна от S.KunAguero11 на съб юни 24, 2017 12:40 am, променено общо 2 пъти.
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Мнения: 2167
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Пол: Мъж
Контакти:

Re: Predlojenie

Мнениеот [TPD]ivailo » съб юни 24, 2017 12:41 am

Ако искаш иди пусни още 1милярд теми.
Ако аз не съм тука и главните са някъде другаде ще има да си чакаш доста време някой да ти види темата.

Върни се в “Неодобрени предложения”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост