Делта Форс

Всякакви предложения за сървъра може да пускате в този раздел.
Потребителски аватар
ItssPayton
Потребител
Потребител
Мнения: 6
Регистриран: чет дек 19, 2019 7:26 pm
Име в играта: ItssPayton
Пол: Мъж

Делта Форс

Мнениеот ItssPayton » нед дек 22, 2019 2:38 pm

От днес 22.12.2019 има вкарано ново въведение в ТПД-500точки за да стане даден играч ДФ,защо не удобрявам това въведение-
1.За всички членове на ТПД е трудно самото събиране на 500те точки това би им отнело доста време + че имат и да запазват ДФто си като им трябват 1000точки.
Лично аз не го удобрявам заради това,че трява на ден да се събират по много точки и има време/срок за което трябва да си ги събрал/а тези точки.
2.Това би затруднило доста членовете на ТПД!!!
3.Събирането изисква време и много точки за малък период от време в рамките на 1 месец.
Не е толкова лесно както някои хора си мислят!!!

От мое име и от името на ТПД бихме желали да се върне старото въведение за точките а именно над 200 точки,за да стане даден играч ДФ.
Оставяйте вашите гласувания за или против това сте.
Благадаря за отделеното време и внимание.
Изображение
Потребителски аватар
DeV1lL<3
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран: нед май 15, 2016 9:59 pm
Име в играта: [B2W]GREENDEVIL.
Пол: Мъж

Re: Делта Форс

Мнениеот DeV1lL<3 » нед дек 22, 2019 2:47 pm

Твърдо съм за и бих допълнил че като няма много гангове ,не могат да се направят дадените точки
Изображение
Потребителски аватар
[BG]SkullFire
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран: пет апр 08, 2016 5:50 pm
Местоположение: nz
Име в играта: [SB]SkullFire
Пол: Мъж
Контакти:

Re: Делта Форс

Мнениеот [BG]SkullFire » нед дек 22, 2019 2:51 pm

Аз също съм За! Има дни, в които не можеш дори една точка да вземеш.
Потребителски аватар
♖WHITENIGGA♖
GTA Администратор
GTA Администратор
Мнения: 246
Регистриран: нед сеп 29, 2019 2:11 am
Местоположение: 42.435739, 25.643834
Име в играта: [NCS]WhiteNigga
Пол: Мъж
Контакти:

Re: Делта Форс

Мнениеот ♖WHITENIGGA♖ » нед дек 22, 2019 3:04 pm

Твърдо ЗА!

Сега ще обясня защо. Относно точките за дф всички сами можете да си прецените че е почти невъзможно да се запази дф точно в този етап от сървъра когато играчите не скачат повече от 150 и има 2 активни банди Bloodz и Thug. Съгласен съм например да има доста активни банди и тогава ще е наистина ок да се направят точките 1000 но точно сега не мисля че точките трябва да се увеличават защото не можем да стоим по 24/7 в сървъра и да си фармим точки за да си запазим дф-то. Според мене точките трябва да са така 400 за дф и 600 за да го запазиш.

Относно второто предложение на Wazzap което беше одобрено. Не виждам защо да не им дава звезди като те бият полицай on-duty ние буквално почти от това си изкарваме точките точно като търфим ганг и идват много хора от ганга и така ние фармим точки или поне да се направи така да не им дава точки а да се намали нашият turfduration на 8-9 минути!
Изображение

Форум ЛС: КЛИК
Discord: Sake#0867
Skype: martin.dimitrov03
Потребителски аватар
fakalz
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран: нед яну 20, 2019 12:03 am
Местоположение: Russia
Име в играта: fucklezzftw
Пол: Мъж

Re: Делта Форс

Мнениеот fakalz » нед дек 22, 2019 3:11 pm

Твърдо съм ПРОТИВ
Изображение
Потребителски аватар
[BG]WaZzap..
Потребител
Потребител
Мнения: 82
Регистриран: пон сеп 10, 2018 1:54 pm
Пол: Мъж
Контакти:

Re: Делта Форс

Мнениеот [BG]WaZzap.. » нед дек 22, 2019 3:20 pm

Не мисля, че скоро си бил в банда да гледаш как се Turf-и срещу над 5 df-та и 20 tpd-та и отделно различни банди. На ден се провеждат над десетки атаки и мисля, че само по себе си е достатъчно. DF не е за всеки един випар, независимо дали си е платил или не. Така само заслужилите ще получат DF, а не пиклиовци като теб.
Не знам за какво всички спамят "ЗА" или "ПРОТИВ", като мисля, че не зависи от тях, но ако има някакъв смисъл изобщо да си го казвам:


ПРОТИВ!
Последна промяна от [BG]WaZzap.. на нед дек 22, 2019 3:24 pm, променено общо 1 път.
Изображение
ⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶ

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Потребителски аватар
[BWD]Ph0en1X_
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран: вт дек 03, 2019 9:31 pm
Име в играта: [BWD]Ph0en1X_
Пол: Не е посочен

Re: Делта Форс

Мнениеот [BWD]Ph0en1X_ » нед дек 22, 2019 3:23 pm

ТВЪРДО ПРОТИВ TPD само дават за. Защото само някви тука тпд-та дават за.
[color=#FF4040]
Последна промяна от [BWD]Ph0en1X_ на нед дек 22, 2019 3:25 pm, променено общо 1 път.
Изображение
Потребителски аватар
BloodThirstyHH
Потребител
Потребител
Мнения: 8
Регистриран: ср дек 04, 2019 9:09 pm
Име в играта: BloodThirsty
Пол: Не е посочен

Re: Делта Форс

Мнениеот BloodThirstyHH » нед дек 22, 2019 3:24 pm

Ти Добре ли си ? Ела да търфиш срещу много дф-та, защото напоследък много станахте.
ПРОТИВ!
Профеционален подпис :]
Потребителски аватар
♖WHITENIGGA♖
GTA Администратор
GTA Администратор
Мнения: 246
Регистриран: нед сеп 29, 2019 2:11 am
Местоположение: 42.435739, 25.643834
Име в играта: [NCS]WhiteNigga
Пол: Мъж
Контакти:

Re: Делта Форс

Мнениеот ♖WHITENIGGA♖ » нед дек 22, 2019 3:42 pm

Във момента има 4 дф-та a и не виждам какво се оплаквате като kos1o i criptix почти не играят а за Huazzah да не говорим той е на работа по цял ден. Единствено които ви спирам съм аз?
А и много добре обясних как трябва да са точките настина тпд във момента е не балансиран ама вие го правите вече почти невъзможно да се стане дф и не виждам къде има активни банди като Boyz пускат по 1 търф на ден и умират веднага, Aztecas и Vagos не търфят.
Изображение

Форум ЛС: КЛИК
Discord: Sake#0867
Skype: martin.dimitrov03
Потребителски аватар
SlowMotion
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран: пон мар 25, 2019 7:29 pm
Местоположение: Bulgaria
Име в играта: SlowMotion
Пол: Мъж
Контакти:

Re: Делта Форс

Мнениеот SlowMotion » нед дек 22, 2019 3:53 pm

[BG]WaZzap.. написа:Не мисля, че скоро си бил в банда да гледаш как се Turf-и срещу над 5 df-та и 20 tpd-та и отделно различни банди. На ден се провеждат над десетки атаки и мисля, че само по себе си е достатъчно. DF не е за всеки един випар, независимо дали си е платил или не. Така само заслужилите ще получат DF, а не пиклиовци като теб.
Не знам за какво всички спамят "ЗА" или "ПРОТИВ", като мисля, че не зависи от тях, но ако има някакъв смисъл изобщо да си го казвам:


ПРОТИВ!


На същото мнение съм, каквото е и на [BG]WaZzap.. 200 точки, са изключително малко за Delta Force, както каза WaZzap, Delta Force НЕ Е за всеки един от членовете на Telnet Police Department и според мен, трябва да се постига доста по трудно, от както беше наскоро - с 200 точки, а и така наречените Търфове, Обири на банкомати, Стрелби и убийства по TPD и TPD Vehicles стават абсолютно всеки ден, така че имате предостатъчно време да съберете за Delta Force!


ПРОТИВ връщането на точките за Delta Force на 200!
Изображение

Nickname: SlowMotion

Изображение

Върни се в “Предложения”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост