Тема на букмейкърите в Еврофутбола

В този раздел можете да си пуснете тема за вашата фирма.
Потребителски аватар
Handanovic
Потребител
Потребител
Мнения: 118
Регистриран: чет яну 05, 2017 5:32 pm
Местоположение: Самоков
Име в играта: bs.Handanovic..
Пол: Мъж
Контакти:

Тема на букмейкърите в Еврофутбола

Мнениеот Handanovic » нед фев 02, 2020 12:39 pm

Изображение
bs.Handanovic..-Главен Букмейкър
[NCS]Impor7.-Букмейкър
[NMD]Jimmy-Букмейкър
Изображение
Работим с цел да ви разнообразим играта и да има повече забава и тръпка в играта.Може да посетите пунктовете на Еврофутбол чрез (/gps->LS/LV/SF Eurofootball) да пуснете фиш!
Ако не познаете 1мач от фиша губите всичкия си залог и мачовете дето сте заложили,за да спечелите фиша трябва да сте познали всички мачове от фиша на който сте заложили в противен случай губите.
Всеки ден дори и да няма от известните първенства като Англия,Франция,Германия и т.н. ще адваме всякакви видове мачове които може да се намери,за да има повече бройка в мачовете в Еврофутбола на които ще може да залагате.
Минималния залог е 50к,а максималния залог е 500к.
Ако има познат фиш над 40 50 или 60милиона моля споделете снимка в отговорите отдолу или ми я пратете на лично,до 50милиона е максимума за печалба не може повече да залагате мачове иначе печалба над 50милиона може да има,но ако например сте заложили на 3 мача и печалбата ви е 50милиона и 300к не може на повече мачове да залагате,защото надхвърляте 50-та милиона!
Екипа на Еврофутбол работи с удоволствие за вас,дано и на вас да ви харесва и да оценявате труда на букмейкърите!

Линк за гледане на стримове за мачове на живо може да се аднете в дискорд групата на Еврофутбола: https://discord.gg/NxrjsZG

Ако имате въпроси свързани с еврофутбола може да ме намерите в скайпа или в дискорд.Ако не и във сървъра съм свободен също така!

Букмейкърите работят с удоволствие за вас моля оценете работата на букмейкърите!
Изображение
Кур за Локо але, вий *** сте, ще ви ***

Върни се в “Фирми”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост