ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ: Нов отговорник на сървъра

Всякакви новини около сървъра ще се добавят в този раздел.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ: Нов отговорник на сървъра

Мнениеот [BG][NCS]Mike » пон фев 12, 2024 10:39 pm

Новият главен администратор на сървъра е [BS]DINKOO. За играчите, които не могат да се сетят кой е този играч, това е Infamous, който е един от старите играчи в сървъра. Той ще отговаря за абсолютно всичко в сървъра, а аз ще остана единствено Scripter на сървъра. [BS]DINKOO вече ще определя всичко като правила, платени услуги, цените на платените услуги, екипа на сървъра, ъпдейтите, новите неща и всичко останало. Аз няма да се меся в неговата роля, решенията той ще си ги взема, затова вече няма за какво да ме търсите, тъй като той е отговорника на сървъра.

Той ще прецени по платените услуги какво да остане платено и съответно какви да са цените. Всички парични средства ще се изпращат до него, така че очаквайте повече информация от него във форума. Може някои неща да реши да ги направи безплатни или да ги дава със заслуга. Оставям решението на него, тъй като той поема контрола над сървъра. Правилата също той ще си прецени дали да останат така или нещо да се попромени върху тях.

Моята единствана задача остава само скриптването и поддържането на ъпдейтите в сървъра, а вече какви нови неща ще се добавят в сървъра, ще зависи от него, аз просто ще изпълнявам неговите молби.


Важно е да уточня, че в момента нещата са в процес на прехвърляне т.е. Е ВЪЗМОЖНО някои неща като цени и правила, описани в сървъра или форума ДА СА НЕАКТУАЛНИ и те първа ще се обновяват нещата. Тази тема е просто информативна за това кой ще е новия главен администратор и те първа [BS]DINKOO ще публикува теми с промени по правилата, по платените услуги, по това кое ще стане безплатно, кое ще се дава със заслуга, кое ще остане платено и т.н. След като публикува темите аз ще обновя информацията в сървъра. За момента чрез командата /team можете да видите как ще изглежда екипа на сървъра. А ето от тази тема може да видите платените услуги според това как [BS]DINKOO ги е оформил като за начало ---> ЦЪК

Друго нещо, което е ВАЖНО да се уточни, че вече КАСАТА ЩЕ Е РАВНА НА КОЛКОТО ПАРИ СТЕ ИЗПРАТИЛИ. Примерно сте изпратили 20 лв., това са ви 20 каса. Досегашната каса ви е ПРЕИЗЧИСЛЕНА по новия метод т.е. на всеки касата му е РАЗДЕЛЕНА НА 2, но и НОВИТЕ ЦЕНИ са разделени на 2, така че нищо не губите. Просто вече няма да го има това удвояване на каса, за което знаете отпреди. Ако цената на дадена услуга е 5 каса, значи трябва да пратите 5 лв. Ако цената на друга услуга е 10 каса, значи трябва да пратите 10 лв. и т.н. Сега нека отговоря и на следния въпрос, който ще си задават неразбралите "Е аз имах примерно 40 каса, защо касата ми стана сега 20 каса?". Ами вие за тези 40 каса сте изпратили 20 лв. и това е по стария метод, а по новия метод 20 каса = 20 лв., нали така? Значи нищо не губите, просто няма да се налага да удвоявате касата, както преди и новите цени в темата са написани по новия метод.

Връзка с [BS]DINKOO може да намерите на дискорда му dink4u, а връзка с мен може да намерите на скайп gta.mike или дискорд [BG][NCS]Mike#1059

Върни се в “Новини”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта