25.12.2022 г. - Коледни промоции и намаления

Всякакви новини около сървъра ще се добавят в този раздел.
[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

25.12.2022 г. - Коледни промоции и намаления

Мнениеот [BG][NCS]Mike » нед дек 25, 2022 1:30 pm

Само за днес 25.12.2022 г. и утре 26.12.2022 г. ще има коледни промоции и намаления на повечето неща в сървъра. Няма да бъде изложен предварителен списък на промоциите, тъй като нещата са доста (VIP, админ, банда, клан, екстри към тях, ES/MS пакети и още много други неща), затова направо пишете на скайп gta.mike или дискорд [BG][NCS]Mike#1059 за да кажете от кое се интересувате и ще получите информация на каква промоционална цена се предлага. Задължително ми пишете първо преди да сте тръгнали да пращате за нещо без да сте се информирали от мен за поръчката си! Касите не важат към промоциите. Вероятно доста хора ще ми пишат и ще ме търсят, затова няма да мога да отговарям веднага на всеки, но не се притеснявайте, защото не е задължително да сте пратили в същите дни за да важи промоцията за вас. Достатъчно е да сте ми писали в дните на промоцията и да сте заявили вашата поръчка и ако не успеете в същия ден, трябва до няколко дена да сте пратили, като предварително трябва да се уговорим. Още веднъж повтарям - нищо няма да изпуснете, ако не съм ви отговорил навреме, просто чакате отговор и ще бъдете информирани за желаните от вас неща и съответно ще се уговорим. Само трябва от вас да сте ми писали в дните на промоцията. Всякакви въпроси относно коледните промоции и намаления ги задавайте на посочения скайп или дискорд.

Също така днес 25.12.2022 г. от 20:00 часа ще бъдат достъпни за отваряне коледните подаръци от сървъра чрез командата /opengift. За да използвате командата, трябва да се намирате до някоя от коледните елхи в LS до DM бизнеса на Jefferson Motel, в LV до 24/7 бизнеса, който има телепорт до него или в SF до SFPD. Командата ще е достъпна до 26.12.2022 г. включително. Колкото до турнира с коледните награди, все още не се знае кога ще е и какво ще представлява, просто следете форума и ще бъде качена тема за него.

Върни се в “Новини”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта