ПРОЧЕТИ: За проверките

Всякакви новини около сървъра ще се добавят в този раздел.
Потребителски аватар
indeXsage
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран: пет ное 29, 2019 4:03 am
Местоположение: Sofia
Име в играта: indeXsage
Пол: Мъж

ПРОЧЕТИ: За проверките

Мнениеот indeXsage » пон дек 16, 2019 12:55 am

В тази тема ще ви обясня как трябва да протече една проверка, за да няма разправии по PM и т.н.


На този етап ако реша да правя проверка на някой аз му пиша на PM и ясно му казвам, че ще бъде проверен за хакове като предупреждавам, че ако излезе от играта ще бъде бан, а ако му crash-не трябва да направи снимка за доказателство. В случая, за да избегна злоупотреби, освен снимката която ще направите при crash искам да не затваряте crash прозореца и да ми споделите по skype или discord, за да се убедя лично, че ви е crash-нало, а не сте edit-нали някоя снимка просто. Ако играта ви спре и не иска да се отвори и в Task Manager изписва "Not Responding" искам да се снима и отделно да видя лично как пише, отново поради същата причина, за да се избегнат злоупотреби. За всеки случай ако по погрешка затворите прозореца в който ви е изписан crash-а, когато правите screenshot може да снимате и отделно с телефона екрана си като допълнително доказателство. След като вече сте ми споделили екран единственото което трябва да правите е да следвате инструкциите които ви пиша и когато съм готов с проверката просто ще прекратя разговора и ако не ви напиша нищо, значи не съм намерил забранени файлове и сте чист. Главно моля да се фокусирате върху второто,третото и четвъртото изречение, защото могат да ви помогнат много ако евентуално наистина не сте били с хак, а ви затвори играта по една или друга причина.
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Мнения: 2167
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Пол: Мъж
Контакти:

Re: ПРОЧЕТИ: За проверките

Мнениеот [TPD]ivailo » пон дек 16, 2019 8:30 am

[BG][NCS]Mike
Скриптер
Скриптер
Мнения: 1694
Регистриран: нед фев 21, 2016 12:00 pm
Пол: Не е посочен

Re: ПРОЧЕТИ: За проверките

Мнениеот [BG][NCS]Mike » пон дек 30, 2019 5:38 am

Играчът hs.kAIOOOO_ има право да помага на indeXsage за проверките.
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Мнения: 2167
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Пол: Мъж
Контакти:

Re: ПРОЧЕТИ: За проверките

Мнениеот [TPD]ivailo » съб фев 01, 2020 9:28 pm

Играчът hs.kAIOOOO_ вече няма право да прави проверки.

Върни се в “Новини”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта