1.11.2017 - НОВ СЪРВЪР  [НОВО]

Всякакви новини около сървъра ще се добавят в този раздел.
Потребителски аватар
Osama
Хостер
Хостер
Мнения: 125
Регистриран: съб фев 20, 2016 7:04 pm
Местоположение: Велико Търново
Име в играта: [TPD]admin
Пол: Мъж
Контакти:

1.11.2017 - НОВ СЪРВЪР  [НОВО]

Мнениеот Osama » вт окт 31, 2017 7:01 pm

Последните няколко месеца доста играчи почнаха да ми предлагат да пуснем нов сървър. Тъй като минаха повече от 2 години откакто беше пуснат новия сървър играта загуби своя интерес, а и разликата между играч и играч стана много голяма. Причините които за мен са най-важни за пускането на новия сървър са много.

От доста време искахме със Сашо да обновим някой стари неща по мода. Всички знаем, че когато всички почнем отначало ще има интерес за офиси/бизнеси/къщи както и за турнирите, защото сега се е изгубил.

Следете темата за промени и актуализации.a

СТАР СЪРВЪР - IP:samp.telnet.bg:8888


Тъй като ще има доста стари играчи недоволни те няма да бъдат ощетени. Сегашния сървър ще отиде на IP:samp.telnet.bg:8888 където е стария OLD. Всички неща ще се запазят от сегашния сървър и ще бъдат прехвърлени там. Вие ще можете да си играете на другия IP адрес с акаунтите си.

НОВ СЪРВЪР - IP:samp.telnet.bg:7777


Изображение


- Ще има нови неща които Mike ще публикува в отделна тема като промени по сървъра както и такива които ще бъдат правени впоследствие.
- Ще бъдат премахнати всички банове от новия сървър.
- Няма да имате право да играете с повече от 1 един ник до мое второ разпореждане.
- Ще бъде рестартиран турнира за админ правата.
- Един месец ще има активиран VIP за всички потребители.
- Ще има специални материални награди за най-развития/развитите играчи към началото на другата година.
- Пари каса за бандата с най-много търфове накрая на месеца.
- Томболата ще бъде продължена.
- Топа ще продължава да дава пари каса.
- GROVE ще си остане платена и ще може да се търфи.
- TPD ще има опция за платени помощник лидери.
- Системата за бановете ще бъде променена както беше коментирано преди време.

GTABG.NET е първия в България и най-голям сървър на GTA San Andreas основан 2007 година и благодарение на вас и екипа ни ( [BG][NCS]Mike , [TPD]ivailo , Danika и аз ) това ще е първия подобен сървър с реални висок клас материални награди за най-добрите играчи. Може би не е имало сървър на която и да е игра която да осигури такива награди за свой играчи. Ще бъдат пусната отделна тема в раздел турнири за този турнир.

Изображение
Снимки на наградите: Тук



ПАРИ ОТ КАСИ


Всеки играч които има пари в касата ще може да си прехвърли парите да важат за новия сървър. За да направите това ще трябва да ми потвърди в стария сървър с акаунта си за да съм сигурен, че е той. Всички лидери които последно време са държали бандите си без хора и не са влизали няма да им бъде предложено да си върнат бандата в NEW.

БАНДИ


Не всички главни лидери ще имат възможност да получат бандата си в новия сървър без екстри. Това значи, че ако те искат да играят в новия сървър, ще им бъде предоставена същата такава банда в новия сървър. За да я получат ще трябва да ми потвърдят в стария сървър, че са главни лидери и да ги премахна от там като такива. Всички главни лидери имат срок от 1 седмица да решат дали ще почнат в новия или ще останат да играят в стария сървър. След една седмица дори и да искат да им дам бандата в новия сървър няма да я получат.

ЕКИП


Главен администратор ще е [TPD]ivailo. Въпреки че има доста ангажименти в университета,работата и личния си живот намира винаги време да прегледа всички важни теми. Благодаря му че е част от екипа ни.

Всички администратори от стария сървър ще имат възможност ако искат да прехвърлят администраторските си права от стария в новия сървър на ниво 1. Което значи, че ако сте били 4-ти левел в сървъра може да си прехвърлихте администраторските права в новия, но ще сте първи левел админ. Ако сте били тест админ ще получите пак първи левел админ. Това е така, защото много от вас имат по 3/4 awarna или 2/4 и за това съм решил всички да бъдаъ първо ниво 0/4 awarn-а.


ОФИЦИАЛЕН СТАРТ НА НОВИЯ СЪРВЪР - 1.11.2017 - ЧАС 15:00


Не ми пишете в skype излишно както и не ми звънете по телефона, защото няма да отговарям на никой. Също така е желателно ако пращате някакви смс-си или искате услуги да си слагате парите в каса докато преминат всички тестове за да не наложи да се прави повторен старт на сървъра. Платени услуги, банди и админи ще почна да ги раздавам на X.11.2017 година.

Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Osama
Хостер
Хостер
Мнения: 125
Регистриран: съб фев 20, 2016 7:04 pm
Местоположение: Велико Търново
Име в играта: [TPD]admin
Пол: Мъж
Контакти:

Re: 1.11.2017 - НОВ СЪРВЪР

Мнениеот Osama » ср ное 01, 2017 4:01 pm

Платени услуги няма да се предлагат все още докато не видим, че всичко е окей. Поетапно ще почнем да връщаме следните неща:

2.11.2017

1. Лидери на банди ( които съм преценил )
2. Всички админи ще получат левел 1.
3. Прехвърляне на пари каси

3.11.2017

4. Продаване на платени услуги
Изображение
Изображение

Върни се в “Новини”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта