V.I.P. Interview - [NCS]Nate /цялостна игра/

Тук ще се постват интервюта с играчите от сървъра.
Потребителски аватар
wolfstark
Потребител
Потребител
Мнения: 83
Регистриран: нед сеп 03, 2017 8:50 pm
Местоположение: na vurha
Име в играта: wolfstark
Пол: Не е посочен

V.I.P. Interview - [NCS]Nate /цялостна игра/

Мнениеот wolfstark » ср фев 26, 2020 4:07 pm

Изображение

Ние: Нека започваме
[NCS]Nate: Добре
Ние: Представи се
[NCS]Nate: Казвам се Георги, от Монтана
Ние: Тренираш ли нещо ?
[NCS]Nate: Точно в момента, не, поради странични фактори, но посещавам фитнес. Не се занимавам с определен спорт, но преди време бях доста запален и тренирах Тенис на маса.
Като малък още на село се запалих като гледах по-големите как играеха.

Ние: Имаш ли постижения или награди по тенис на маса ?
[NCS]Nate: Постижения по състезания, не, за съжаление. Не съм имал такива цели когато започнах.Като се замисля сега смятам, че е било напълно възможно ако бях вложил малко повече време и интерес.
Ние: Сега ако имаш възможност би ли тренирал пак, и би ли участвал в състезания или турнири ?
[NCS]Nate: В днешно време имам коренно различни приоритети и интереси. Тенисът си остана само хоби.
Ние: Какво ти е мнението за алкохола, наркотиците и цигарите ?
[NCS]Nate: Не съм изобщо фен на цигарите и наркотиците. Консумирам алкохол в умерени количества по празници и с приятели. (смее се)
Ние: Добре, нека преминем към SA-MP
[NCS]Nate: Любимата игра на поколения (смее се)
Ние: Как и кога разбра за telnet и какъв беше първия ти ник ?
[NCS]Nate: Оох, доста отдавна беше. Като типичното хлапе бях мега запален по CS 1.6 и често посещавах различни български форуми. Някъде през късните месеци на 2012, обаче, докато разглеждах един доста голям форум (предполагам всички се сещат за кой форум говоря) попаднах на една реклама, лично от Osama. Спомням си, че по коледните празници се правех на гангстер в GTABG за 1-ви път. (смее се)
Не си спомням, за съжаление как ми беше никнейма. Играех от един стар компютър с онези квадратни бели екрани и изобщо не го бях взел на сериозно тогава.
В началото не се задържах за дълго и се върнах към CS-a. По-късно, около година след това, бях започнал да играя SAMP в различни сървъри и тогава вече се позадържах в GTABG.
И вече 6 години по-късно, ето ни тук, говорим си за SAMP. (смее се)

Ние: Интересно, какви бяха първите ти впечатления от сървъра, когато влезе и коя версия ти допадна най-много ?
[NCS]Nate: Ами да ти кажа, като версии не съм им обръщал много внимание до доста по-късен етап. Преди смяната на версията беше колкото да си свалиш клиента и до там.
Първите ми впечатления, може би не бяха кой знае какви. То тогава и не разбирах много. Ходех по улиците и се биех с другите.
В началото мисля даже, че се бях отказал защото нямаше с кого да играя.
По-натам вече започнах да комуникирам с играчи от сървъра и открих и няколко познати които също играеха и от там тръгна всичко.

Ние: Коя ти беше първата банда ?
[NCS]Nate: За първи път влязох в Aztecas, но ме изгониха малко след това като видяха какъв елемент съм. (смее се)
От там обиколих супер много банди, на някои бях лидер, а на други само член.

Ние: Коя ти е любимата банда сега ?
[NCS]Nate: От към оригиналните банди, със сигурност е Grove Street Families. Много голям фен съм и на бандата Yakuza.
Ние: Добре, би ли ни разказал как стигна от това което си бил до това което си сега, кога за пръв път стана админ и как стигна до форум модератор ?
[NCS]Nate: За първи път станах сам администратор в ранните месеци на 2017, ако не се лъжа. От тогава като цяло съм администратор.
Вече бях малко по-голям и взимах нещата по-сериозно от колкото преди. Опитвах се да се държа добре като администратор и да помагам с каквото мога. Е, имал съм няколко гафа, но без гаф не може. (смее се)Стремях се да следя за хакери, интересувах се кое как работи и с времето понаучих доста неща. Дойде и един момент, в който вече можех да използвам тези "знания" и да помагам с това-онова на [BG][NCS]Mike.За позицията на модератор ми дойде идеята в едни доста тъмни периоди на сървъра през 2018г. и части от 2019г. Всички знаят в каква посока вървяха нещата и исках да направя нещо по въпроса.Бях говорил няколко пъти с Osama и [BG][NCS]Mike по тази тема. Реален шанс, обаче, се отвори когато [BG][NCS]Mike пое челната позиция на сървъра и започна отново да влага доста време по сървъра.Предполагам по-новите играчи са запознати и с кандидатурите които се проведоха към края на 2019г.
Тогава бях приет да се занимавам с администрацията на сървъра и вече няколко месеца се занимавам с това. Успешно, надявам се. (смее се)

Ние: Казваш "доста тъмни периоди на сървъра през 2018г. и части от 2019г., всички знаят в каква посока вървяха нещата", как вървят нещата според теб сега ?
[NCS]Nate: За сега, смятам, че е в добра. Mike активно се занимава със сървъра, разработват се нови неща и сървъра отново натрупа една сериозна база играчи. Естествено, няма как да се сравнява с пиковите години, защото в България SAMP отдавна не е на мода.
Лично аз смятам, че ако развитието на сървъра продължи е напълно възможно да се разрасне още повече.

Ние: За добро или за лошо смяташ е, че има няколко модераторора във форума, понякога възникват и неразбирателства ?
[NCS]Nate: Смятам, че е по-добре да има няколко човека които да могат да изразят мнение по даден въпрос. Винаги един различен поглед към дадена ситуация е полезен по някакъв начин.
Ние : Как си представяш сървъра след 10 години ?
[NCS]Nate: Надявам се още по-добре и от сега. Лично аз имам доста големи планове, но те биха отнели изключително много време за реализация. За сега няма да ги разкривам, но се надявам в бъдеще, ако сървъра все още продължава с развитието си, да видим поне някое от тези неща в реализация.
Ние: А България ?
[NCS]Nate: Доста интересен въпрос. Лично аз имам доста смесени виждания за страната ни. В момента тя се намира в едни доста объркани времена и за съжаление, смятам, че ще са нужни много повече от 10 години това да се промени и да тръгне в по-различна посока.
Надявам се това да се случи много по-скоро, защото картинката не изглежда никак добре. Отрицателният прираст на населението е факт за това. Все повече млади хора се местят в други държави и България остава празна.

Ние: Добре, а какво ти е мнението за цените в сървъра, често задаван въпрос, но всеки има различно мнение по него
[NCS]Nate: Повечето от тях са добри, но смятам, че неща като плащане на бан са доста грешен подход. Нещо друго, което би било добре за играчите е да бъде по-лесно да притежаваш банда с много "екстри", защото така ще е по-интересно за всички.
Ние: Кажи ни хора/приятели от сървъра, които ще запомниш
[NCS]Nate: Хората са страшно много и със сигурност ще забравя някого за което се извинявам. Едни от най-запомнящите се играчи са хора като Mike, SelectYourWay., Kn0ckout, Renji, CocaCola, Icho, Forest, Shazzrah(въпреки, че с него се скарахме за глупости), Impor7, Funnelwedz, JustDoIt, Impressivе, PHENNOMA, Thor, sLidectrL, Idiоt, Brisinger, Hellios, Atom, и всички по-близки и познати играчи от новата "генерация" на сървъра. А, за малко да забравя.. Последен, но не и по важност е Димата. (смее се)
Respect към всички изредени по-горе, а и не само. С някои от тях имам честа да се познавам и лично което ме радва много.

Ние: Каква музика харесваш и имаш ли любим изпълнител ?
[NCS]Nate: Обичам страшно много видове музика, че направо се учудвам на себе си. При мен музиката се определя спрямо ситуацията. Любими изпълнители имам много, от много жанрове и не мога да определя точно един. (смее се)
Ние: с коя песен би искал да поздравиш играчите от сървъра и какъв съвет би им дал ?
[NCS]Nate: Като съвет към всички бих им казал да следват целите си, да не се отказват и да не прекаляват със SAMP-a. (смее се) Ще поздравя старата школа с песента Outlawz - Real Talk, а леко филмираните младежи с нещо малко по-модерно: MBT - Masquerade
(смее се)

Ние: Добре, благодаря за отделеното време и приятна вечер

Интервюто е взето от [NWA]WOLFSTARK..

Върни се в “Интервюта”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта