[Урок]FiveM Понятия - пояснения за новите и предстоящи играчи.

Тук се пазят всички уроци на GTABG.NET
Потребителски аватар
bs.Serenity
VIP
VIP
Мнения: 201
Регистриран: ср юни 17, 2020 9:43 pm
Пол: Мъж

[Урок]FiveM Понятия - пояснения за новите и предстоящи играчи.

Мнениеот bs.Serenity » чет юли 23, 2020 5:18 am

Изображение
___________________________________________________________________________________________________________________
Здравейте ,потребители днес съм решил да ви представя МОЯТА гледна точка на FiveM понятията и барем ви научим нещо б'ре
___________________________________________________________________________________________________________________
Power Gaming - За Power Gaming-a е малко по сложно и всеки има различно разбиране на самото правило при мен са следните две. №1 Давам най - простия (Да карам с 500 и да се блъсна и да оживея.) Според мен е съвсем правилно правилото ,но в зависимост от ситуацията като цяло. №2 Винаги вашият персонаж да има вид надмощие над играч и да злоупотребява със служебна позиция : (ПРИМЕР) Моят персонаж е адвокат всеки ден съм в РПУ поради наличието на сигнали за изискване за служебен адвокат и аз да споря винаги с полицайте ,че клиента ми е невинен въпреки ,че трябва винаги клиента да е прав и да не спорим ,но това е друга тема и така общо взето убивам кефа на всички Полицай които водят Ролева игра с мен.
малко кръв и уживявам но не трябва да оживея защото на практика в истинския живот няма как да уживея
MetaGaming - Примерен играч в ролева игра (RP) да се снабди с информация извън RolePlay : (ПРИМЕР) ,чрез дискорд ,скайп, YouTube и така на татък.
FearRP - Даден Играч във Ролева игра да го е страх прекалено много за собствения си пресонаж с примерните причини : (Персонажа му е с власт ,кмет,полицай,механик и така на татък или да има пари в себе си.
NoFеаr - Даден Играч да е безстрашен което приспада в категория (RAMBO) и следния пример : насочено ви е оръжие вие почвате да бягате да скачате да налитате с юмруци и така на татък.
DisgustingRP - Примерен играч да изпълнява касапски изпълнения : (ПРИМЕР) 18+ . Застрелял е играч и да напише в Rolе-вата игра в чата /me пъха и C4 в пут*ата с извинение, /me реже и пръстите, /me реже му ушите и така на татък.
VigilanteRP - Примерен играч да се представя за човек със свласт./ №2 да се представя за закона и да злоупотребява с служебно положение.Дадена личност да се представлява за закона или ако е закона да злоупотребява с служебно ниво.
Random Deathmatch - Примерен играч да ви види, някъде и да ви застреля без основателна причина ,ВЪПРЕКИ ФАКТА ,че винаги има мотиви за убийство независимо дали ще е в започната RolePlay ситуация.(a.k.a RDM)
Vehicle Deathmatch - Примерен играч да ви види, някъде и да ви отнесе с колата със следните мотиви.(Скука) (Лигавщина) (Безцелно каране)a.k.a VDM
Revenge Killing - Даден играч е в Roleplay ситуация в която някой гангстер го убива Медиците идват съживяват го и дадения играч почва да търси ''следния гангстер за да го убие'' и накратко да му прецака персонажната, история. (Нарочно да го убиеш с замисъл.) А има ситуации в които сървърите директно ти позволяват да започнеш от начало с нов персонаж и е категорично забранено да се употрябва информация от другия което приспада към правило №2 и точно казано ''MetaGaming''.
Copbaiting - Даден играч е подал сигнал към спешната телефонна линия ''112'' и съобщава : (ПРИМЕР) на улица Grove Street убиха човек, а другия вариант е един вид да си правиш гавра с полицайте и по накратко казано
: (ПРИМЕР) да въртиш гуми до тях,да им показваш средни пръсти и така на татък. Относно пример №1 - (Fake Signal).
Rambo- Някой играч в RolePlay ситуация да ти е извадил оръжие и вие да му извадите оръжие в същия момент/което приспада към NoFear.

Поздрави , seddiaz!

Темата е правена от мен и заявявам ,ЧЕ НЕ ПОЗВОЛЯВАМ ДА СЕ КАЧВА ПО ДРУГИ ФОРУМИ ИЛИ САЙТОВЕ.

Офтопик:
МОЛЯ НАПРАВЕТЕ СИ СВОЙ ВЕРСИИ АЗ ДАВАМ ТАЗИ ТЕМА КАТО ПРИМЕР ДА ВИ ВЛЕЗНЕ НЕЩО В ГЛАВАТА АКО МИСЛИТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ ИГРА В ROLEPLAY СЪРВЪРИ.!!

@Темата е подбрана изцяло с авторските ми права и със спазването на изискванията в форума (правила).
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Мнения: 2167
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Пол: Мъж
Контакти:

Re: [Урок]FiveM Понятия - пояснения за новите и предстоящи играчи.

Мнениеот [TPD]ivailo » чет юли 23, 2020 11:22 am

Какво общо има това със нашият сървър?
Потребителски аватар
bs.Serenity
VIP
VIP
Мнения: 201
Регистриран: ср юни 17, 2020 9:43 pm
Пол: Мъж

Re: [Урок]FiveM Понятия - пояснения за новите и предстоящи играчи.

Мнениеот bs.Serenity » чет юли 23, 2020 11:40 am

[TPD]ivailo написа:Какво общо има това със нашият сървър?


viewtopic.php?f=2&t=20141, нека играчите независимо ,че сме SA:MP сървър да знаят някои неща.
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Мнения: 2167
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Пол: Мъж
Контакти:

Re: [Урок]FiveM Понятия - пояснения за новите и предстоящи играчи.

Мнениеот [TPD]ivailo » чет юли 23, 2020 3:08 pm

Според мен вече не се играе и няма смисъл от подобна тема,темата се заключва и отива в архива.

Върни се в “Архиви”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост