[BG]WaZzap..-Грешен mute.  [РЕШЕН]

Всякакви оплаквания от администраторите докладвайте тук.
Потребителски аватар
WildBeast.
Mara Salvatrucha - 13
Mara Salvatrucha - 13
Регистриран: пон яну 21, 2019 5:21 pm
Име в играта: [BWD]StormStrike..

[BG]WaZzap..-Грешен mute.

Мнениеот WildBeast. » пон фев 11, 2019 5:07 pm

Име на администратора:[BG]WaZzap..

Вашето име:[BWD]StormStrike..

Сървър,в който се е случило действието:NEW

С какво е нарушил правилата,администратора:Mute-na ме без причина

Обяснете накратко какво се е случило/не повече от 100 думи/:Писахме си в главния чат след което той ме mute-na за спам (3 реда),но правилото гласи:Ако напишете едно изречение на 3 реда тогава това се счита за спам,а аз бях написал ново изречение на третия ред.

Свидетели на случващото се:f8

Доказателство: https://imgur.com/a/fvlS6tD

Други коментари:Знаеш ли колко месеца щеше да вземеш ,ако старите играчи цъкаха е ново изречение.
1. Администраторите не са по различни от нормалните потребители. Всякакъв вид злоупотреба с администраторските права ще ви донесе само премахване на длъжността ""
7.3 Администраторът няма право да слага MUTE на играч, който не е нарушил по никакъв начин играта
17. Всеки Администратор извършил нарушение ще бъде наказан с админ предупреждение.
На 3тата снимка израза му показва злоупотребата с правата му той си го признава.
Не успях да хвана как ме е мутнал,но от чата се разбира,че е той.
И последно ако може тази тема също да бъде прегледана понеже мина много време от нея: viewtopic.php?f=10&t=19415
Потребителски аватар
[BG]WaZzap..
GTA Администратор
GTA Администратор
Регистриран: пон сеп 10, 2018 1:54 pm
Контакти:

Re: [BG]WaZzap..-Грешен mute.

Мнениеот [BG]WaZzap.. » пон фев 11, 2019 5:30 pm

3.Забранено е да спамите в главния чат на сървъра
-Наказва се с MUTE от 90 минути
-Спам се зачита, когато играч напише едно и също нещо на поне 2 реда или пише едно изречение на поне 3 реда
-За така наречения "тарикатски" спам се заглушава, когато трима играчи са написали едно и също или подобно и ако от четвъртия играч нататък продължат да правят същото, тогава те ще бъдат заглушавани

Това, че ти се дъхам, защото съм сигурен с заглушаването ти не значи, че злоупотребявам с правата си.

Също така на темата ти която искаш да прегледа за бонус, също така отново не се разбирало, че аз съм говорил на теб, че да се оплакваш, не ти ли стават малко множко несигурните оплаквания :roll: :lol:

Никъде не се вижда, че си бил заглушен от мен. + Това "taka che" се отделя със запетайка, което го прави част от изречението. Не виждам на горния ред някъде да имаш точка или нещо подобно, за да си започнал ново изречение така, че:

Warn + Hate Point.
Изображение
ⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶ

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Потребителски аватар
WildBeast.
Mara Salvatrucha - 13
Mara Salvatrucha - 13

Мнениеот WildBeast. » пон фев 11, 2019 5:45 pm

Втория ред е ,така че не се надувай много.И следва 3ти който е напълно ново изречение и то се подразбира+в главния чат не съм видял нито теб нито никой който да слага препинателни знаци навсякъде където трябва.А относно това ,че нямам снимка се надявам,че може да се провери кой ме е mutnal и каква е причината ,защото и двамата знаем ,че ти го направи и хората ,които бяха online могат да го потвърдят.
Потребителски аватар
WildBeast.
Mara Salvatrucha - 13
Mara Salvatrucha - 13

Мнениеот WildBeast. » пон фев 11, 2019 9:05 pm

Update по темата: https://imgur.com/a/5bst8wP
Ако не ме беше mute-nal той щеше да отрече.
Потребителски аватар
[BG]WaZzap..
GTA Администратор
GTA Администратор
Регистриран: пон сеп 10, 2018 1:54 pm
Контакти:

Мнениеот [BG]WaZzap.. » пон фев 11, 2019 9:19 pm

Къде показваш, че говорим за същия mute, който твърдиш, че съм ти наложил по-горе?
Изображение
ⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶⒶ

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
Потребителски аватар
WildBeast.
Mara Salvatrucha - 13
Mara Salvatrucha - 13

Мнениеот WildBeast. » вт фев 12, 2019 12:17 am

Друг mute освен този "dneska" не съм имал и това може да бъде проверено.Спирам да споря до тук.
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Контакти:

Re: [BG]WaZzap..-Грешен mute.  [РЕШЕН]

Мнениеот [TPD]ivailo » чет фев 14, 2019 4:43 pm

Не виждам никъде да показваш,че дадения админ от който се оплаваш те е заглушил.
Изображение

Върни се в “Оплаквания от администратори”