[NMD]DeepS_ грешен муте  [РЕШЕН]

Всякакви оплаквания от администраторите докладвайте тук.

Модератор: Infamous

Потребителски аватар
shefabosa
East Coast Bloodz
Регистриран: чет дек 12, 2019 7:28 am
Име в играта: [NBW]BobMarle_

[NMD]DeepS_ грешен муте

Мнениеот shefabosa » нед ное 22, 2020 4:30 pm

Име на администратора: [NMD]DeepS_

Вашето име: [RzL]BobMarle_

Сървър,в който се е случило действието: NEW

С какво е нарушил правилата,администратора: грешно ме мутва

Обяснете накратко какво се е случило/не повече от 100 думи/: Попитах го какво ще прави на 24 декември бъдни вечер и с кого той ме мутна ????

Свидетели на случващото се: [RzL]Generala

Доказателство: https://prikachi.net/image/sJnAW

Други коментари: И този път ако не го накажеш тази тема ще я качвам докато Мике сам не я реши
Последна промяна от [TPD]ivailo на нед ное 22, 2020 6:42 pm, променено общо 1 път.
Изображение
Потребителски аватар
[TPD]ivailo
Модератор
Модератор
Регистриран: нед фев 28, 2016 4:11 pm
Име в играта: [TPD]ivailo
Контакти:

Re: [NMD]DeepS_ грешен муте

Мнениеот [TPD]ivailo » нед ное 22, 2020 6:41 pm

Темата е почистна от глупости,нека само този за който е темата да пише по нея.
Изображение

Изображение
Форум ЛС: Клик
Discord: </Scorpion>#0314

Изображение

Изображение
Потребителски аватар
DeepS_
GTA Администратор
GTA Администратор
Регистриран: пон сеп 19, 2016 10:22 pm
Име в играта: [NMD]DeepS_
Контакти:

Мнениеот DeepS_ » нед ное 22, 2020 6:51 pm

1.https://imgur.com/a/uxBY4kq ( 2 снимки ) - Вижда се кво пишеш на първата снимка ( За Бъдни Вечер хората със семействата ли трябва да са генерале ) после на втората снимка виж пак какво пишеш ( Дийпсе ти с кой ще си ) аз те питам ( За кога това ) ти ми отговаряш за ( 24 декември ) тоест Бъдни вечер, а като сложим че са ти наложени 3 амюте-а, а трябва да ти бъде наложен още един 1, обаче Infamous не го е сложил не знам поради каква причина, нека да отговори като под мнение като отговаря дали ще бъда наказан, но ти намекваш по тоя начин и то защото виж на тези теми:

Тема 1: viewtopic.php?f=10&t=23894- тук се вижда как BobMarle е качил Jimmy за този мюте където се подиграва на мен и то дори пак е намек, даже е амюте-нат за това: viewtopic.php?f=8&t=23895

Тема 2: viewtopic.php?f=8&t=23913 - тук се вижда как пак е наказан.

Тема 3: viewtopic.php?f=8&t=23946 - тук се вижда как пак е наказан.

Тема 4: viewtopic.php?f=8&t=23945 - Тази тема съм я сложил с друг цвят за да се види как Infamous е написал ще бъде наказан, обаче не го е наказал, а го наказа за предната тема, тоест трябва за тази тема да бъде Warn-ат и BobMarle да бъде block 5/5.
Последна промяна от DeepS_ на нед ное 22, 2020 7:18 pm, променено общо 1 път.
Изображение
Потребителски аватар
shefabosa
East Coast Bloodz

Мнениеот shefabosa » нед ное 22, 2020 7:12 pm

Теддсън е свидетел на сичко понеже пишеше в чата с мене е ника му е генерала върни ни мненията е
Изображение
Потребителски аватар
DeepS_
GTA Администратор
GTA Администратор
Контакти:

Мнениеот DeepS_ » нед ное 22, 2020 7:18 pm

На предното ми мнение съм написал всичко, Ивайло този път не ми трий мнението.
Изображение
Потребителски аватар
Tedsunn
Varrios Los Aztecas
Varrios Los Aztecas
Регистриран: пон дек 02, 2019 7:23 pm
Име в играта: [RzL]Tedsunn__

Мнениеот Tedsunn » нед ное 22, 2020 7:38 pm

1-во Не виждам какво намекване има или нещо подобно,това са смешни оправдания,не виждам някъде да има обида към теб.Това с намекването ако почнем да се мютваме за "намеквания" че някой си казал нещо и ти го приемаш за теб,без отправена обида към теб си е твой проблем.
2-ро Тази тема тук - viewtopic.php?f=8&t=23942,играч обижда друг играч с думата "дъртата" и това не е за наказание камо ли това,което няма отправена обида спрямо теб.
3-то Ако infamous не вземе мерки,ще дадем темата на Майк.
Потребителски аватар
shefabosa
East Coast Bloodz

Мнениеот shefabosa » нед ное 22, 2020 7:44 pm

Инфамоус ме наказа и ми сложи амуте и си го плащам винаги какъв ларн те гони???? Това отива при мике в случей че не те накажат вече няма как някой да да ме пита с кой ще съм по Коледа и да го мутна по такива празници хората са със приятели на маса защо пак си мислиш твоите хитрости за да седя муте. Никъде нищо не съм намеквал ако съм искал да напиша нещо за семейството ти го пиша директно
Изображение
Потребителски аватар
shefabosa
East Coast Bloodz

Мнениеот shefabosa » нед ное 22, 2020 7:46 pm

Никой не го интересува предишните теми гледай си тая
Изображение
Потребителски аватар
DeepS_
GTA Администратор
GTA Администратор
Контакти:

Мнениеот DeepS_ » нед ное 22, 2020 8:16 pm

На тедсън на глупостите няма да отговарям даже, не е наказал оня играч защото не е била отправена към него обидата и дали изобщо е било обида.

shefabosa написа:Инфамоус ме наказа и ми сложи амуте и си го плащам винаги какъв ларн те гони???? Това отива при мике в случей че не те накажат вече няма как някой да да ме пита с кой ще съм по Коледа и да го мутна по такива празници хората са със приятели на маса защо пак си мислиш твоите хитрости за да седя муте. Никъде нищо не съм намеквал ако съм искал да напиша нещо за семейството ти го пиша директно

Добре инфамоус те е наказал за 3 оплаквания, а за 4-тото не те е, защо ли? Защото е спрял. Нека отиде при майк добре и майк дори ще го разбере че е намек, а до тва "няма как някой да ме пита с кой ще съм по коледа и да го мутна" ми то дори ти си писал за бъдни вечер "и хората трябва да са си със семействата нали", а тук пишеш за коледа? Ти знаеш ли 24 декември къв празник се пада даже??? Нещо и в лъжите се оплиташ и за Jimmy оплакването пак беше намек и пак изяде амюте, спри да спамиш девойко.
Изображение
Потребителски аватар
shefabosa
East Coast Bloodz

Мнениеот shefabosa » нед ное 22, 2020 9:32 pm

Какъв намек е с кой ще си на бъдни вечер или Коледа ????? Хората се събират с приятели ако не знаеш все търсиш причина да ме мутнеш и що е Инфамоус да е спрял защото си решава правилно темите ли? Това няма нищо общо с предишните оплаквания Инфамоус ми е слагал амуте за сичко спри да се излагаш вчера си го платих
Изображение

Върни се в “Оплаквания от администратори”