Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 

31.10.2015 - НОВ СЪРВЪР -

 Заглавие: 31.10.2015 - НОВ СЪРВЪР -
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2015 3:47 pm 
Аватар
Хостер
Хостер

Регистриран на: Съб Дек 25, 2010 2:15 am
Мнения: 456
Местоположение: Горна Оряховица/Варна
Име в играта: [TPD]admin
Банда: Telnet Police Department,
Ранг: Главен секретар
Skype: genadi_di
Последния един месец доста играчи почнаха да ми предлагат да пуснем нов сървър. На гласуване на /vote гласовете бяха 50 на 50 което значи, че доста играчи искат да са равни с други останалите. Тъй като минаха повече от 2 години откакто беше пуснат новия сървър играта загуби своя интерес, а и разликата между играч и играч стана много голяма. Причините които за мен са най-важни за пускането на новия сървър са много.

От доста време исках да осъществя една моя идея, но за тази идея всички играчи трябваше да имат равен шанс за стар и развитие в сървъра. При равен такъв може да се пуснат и други турнири. Всички знаем, че когато всички почнем отначало ще има интерес за офиси/бизнеси/къщи както и за турнирите.

СТАР СЪРВЪР - IP:samp.telnet.bg:8888


Тъй като ще има доста стари играчи недоволни те няма да бъдат ощетени. Сегашния сървър ще отиде на IP:samp.telnet.bg:8888 където е стария OLD. Всички неща ще се запазят от сегашния сървър и ще бъдат прехвърлени там. Вие ще можете да си играете на другия IP адрес с акаунтите си.

НОВ СЪРВЪР - IP:samp.telnet.bg:7777


- Ще има нови неща които Mike ще публикува в отделна тема като промени по сървъра както и такива които ще бъдат правени впоследствие.
- Ще бъдат премахнати всички банове от новия сървър
- Ще бъде подновен турнира за админ правата.
- Един месец ще има активиран VIP за всички потребители.
- Ежемесечни материални награди за най-развитите играчи.
- Пари каса за бандата с най-много търфове накрая на месеца.
- Томболата ще бъде подновена
- GROVE ще може да участва в търфове и да има мембери.
- Мира между бандите ще бъде забранен и няма да имате право да си помагате една на друга за търфовете.
- Лимита на банди на този етап ще бъде 30 човека
- Системата за бановете ще бъде променена както беше коментирано преди време.

GTABG.NET е първия в България и най-голям сървър на GTA San Andreas основан 2007 година и благодарение на вас и екипа ни ( [BG][NCS]Mike , Danika и аз ) това ще е първия подобен сървър с реални награди за най-добрите играчи. Осигурени са награди за следващите 12 месеца. Всеки месец ще има награди за най-добрите играчи. Ще бъдат пуснати отделни теми в раздел турнири за този нов вид турнир. Всеки месец, ще има по едни геймърски слушалки и геймърска мишка за награди в двата отделни турнира. Наградите ще бъдат изпращани от мен като доставката я поемам аз.

Image

ПАРИ ОТ КАСИ


Всеки играч които има пари в касата ще може да си прехвърли парите да важат за новия сървър. За да направи това ще трябва да ми потвърди в стария сървър с акаунта си за да съм сигурен, че е той.

БАНДИ


Всички главни лидери ще имат възможност да получат бандата си в новия сървър без екстри. Това значи, че ако те искат да играят в новия сървър, ще им бъде предоставена същата такава банда в новия сървър. За да я получат ще трябва да ми потвърдят в стария сървър, че са главни лидери и да ги премахна от там като такива. Всички главни лидери имат срок от 1 седмица да решат дали ще почнат в новия или ще останат да играят в стария сървър. След една седмица дори и да искат да им дам бандата в новия сървър няма да я получат.

ЕКИП


Главен администратор ще е Danikа. Много съм доволен от грижите които полага за сървъра. Тя е най-добрия главен админ който е имало до сега. Въпреки че има доста ангажименти в училище намира винаги време да прегледа всички важни теми. Благодаря и че е част от екипа ни.

На много малка част от старите администратори ще им бъде предложено и ще получат безплатно админ права. Страшно съм недоволен от голяма част от тях , защото са забравили част от задълженията си. Ще бъде обсъдено от екипа ни на кой евентуално ще бъде гласувано доверие отново.



ОФИЦИАЛЕН СТАРТ НА НОВИЯ СЪРВЪР - 31.10.2015 - ЧАС 17:30


Не ми пишете в skype излишно както и не ми звънете по телефона, защото няма да отговарям на никой. Също така е желателно ако пращате някакви смс-си или искате услуги да си слагате парите в каса докато преминат всички тестове за да не наложи да се прави повторен старт на сървъра. Платени услуги, банди и админи ще почна да ги раздавам на 1.11.2015 година.


_________________
Image


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: 31.10.2015 - НОВ СЪРВЪР -
МнениеПубликувано на: Съб Окт 31, 2015 5:39 pm 
Аватар
Хостер
Хостер

Регистриран на: Съб Дек 25, 2010 2:15 am
Мнения: 456
Местоположение: Горна Оряховица/Варна
Име в играта: [TPD]admin
Банда: Telnet Police Department,
Ранг: Главен секретар
Skype: genadi_di
1. evitoss - ВЗЕТ
2. [NMD]Somersby. ВЗЕТ
3. [ECW]HighVoltage.. - ВЗЕТ
4. [BG][NCP]Lak33rs.. ВЗЕТ
5. [NCP]SuPeR[MaN] - ВЗЕТ
6. [BWD]MaHuaKa - ВЗЕТ
7. [B2W]Taylor ВЗЕТ
8. [NCP]GlobaL. - ВЗЕТ
9. [NG]BLACKPOWER_ВЗЕТ
10. Selfimaster ВЗЕТ
11. Reactive - ВЗЕТ

_________________
Image


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  

cron

Power by GTABG.NET ® and Forum Software © phpBB Group